ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КОМПАНИИ

-

В корзине 0 товаров
на сумму 0 грн.

Forsil Аktiv gel: 77 грн.
Купить

0,76 грн. за одне прання

 

 

Безфосфатний гель для підсилення (активації) прання
3 л = 40 доз для прання

 

Цей безфосфатний засіб активізує прання з пральними порошками. Він рекомендований при звичайному пранні, при попередньому пранні або в супровідному пранні, як додаток до інших засобів. Можна використовувати цей продукт з будь-яким миючим засобом. Особливо ефективний для прання дуже брудної білизни, наприклад робочого одягу. Засіб щадить білизну і не пошкоджує фарби. Його можна використовувати для всіх видів тканин, крім вовни і шовку. Він придатний при температурі 60-95 ° C всіх типів пральних машин, які використовуються в пральнях і в побуті. Містить регулятор піноутворення.

 

Склад: 5-15% аніонні поверхнево активні речовини, менше 5% неіонні поверхнево активні речовини, полікарбоксілати, парфум (Citral),2-BROMO-2-NITROPROPANE-1, 3-DIOL.

 

Застереження: Зберігати в місцях недоступних для дітей. При попаданні в очі негайно ретельно промийте їх водою і звернутись до лікаря. У разі ковтання терміново зверніться до лікаря і покажіть упаковку і відмітку на ній. Засіб зберігати при температурі від +5 С в сухому прохолодному місці.

 

Дозування

 

 
Жесткость воды
Мягкая
Средняя
Жесткая
0-10º dh
10-16º dh
> 16º dh
Автомат стирка
4,5 кг. белья (вещей)
20 мл.
20 мл.
20 мл.
Ручная стирка в 10л. воды
20 мл.
20 мл.
20 мл.

 

Транспортування і зберігання

Виріб слід транспортувати в закритих транспортних засобах, а в ході транспортування його слід захищати від забруднення та впливу погодних умов.
Зберігайте виріб в закритих і сухих складських приміщеннях при температурі від +5°С до +25°С поза зоною доступу опалювальних елементів.


Виробник: Акціонерна компанія «Фосфа» (Чехія)

 

 
-
-
-

ТОВ «Глобал-Транс-Лізинг»
29000, м. Хмельницкий,
пров. Уборевича, 4.
тел./факс: 0(382) 700 - 324

електронна пошта